MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 13899495
nr 1389 9495
Sekretär
Furu, 1800-tal. Bredd: 110, djup: 47 cm, höjd: 128 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:54:56
100 kr
200 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)